250

Canlı Yayın Beğeni

44 .99

 • ✓ %100 Güvenli
 • ✓ %100 Gerçek Kullanıcı
 • ✓ Hızlı İşlem
 • ✓ Canlı Destek

500

Canlı Yayın Beğeni

74 .99

 • ✓ %100 Güvenli
 • ✓ %100 Gerçek Kullanıcı
 • ✓ Hızlı İşlem
 • ✓ Canlı Destek

1.000

Canlı Yayın Beğeni

149 .99

 • ✓ %100 Güvenli
 • ✓ %100 Gerçek Kullanıcı
 • ✓ Hızlı İşlem
 • ✓ Canlı Destek

5.000

Canlı Yayın Beğeni

689 .99

 • ✓ %100 Güvenli
 • ✓ %100 Gerçek Kullanıcı
 • ✓ Hızlı İşlem
 • ✓ Canlı Destek

10.000

Canlı Yayın Beğeni

1.349 .99

 • ✓ %100 Güvenli
 • ✓ %100 Gerçek Kullanıcı
 • ✓ Hızlı İşlem
 • ✓ Canlı Destek
Min: 250, Max: 10000

Kendiniz Belirleyin

 • ✓ %100 Güvenli
 • ✓ %100 Gerçek Kullanıcı
 • ✓ Hızlı İşlem
 • ✓ Canlı Destek

Instagram Canlı Yayın Beğeni

Instagram uygulaması sosyal medya kullanıcılarının son birkaç yılında en aktif kullanılan platformdur. Hayatımızın her yerinde ve her an ciddi rol sahibi olan Instagram birçok kişi tarafından yüksek itibar kaynağı olarak tanımlanıyor. Instagram’da yüksek takipçi sayısına ve yüksek etkileşime sahip kullanıcılar kendilerini daha değerli hissediyorlar. İnsanlar tarafından beğenilmek, sevilmek ve takip edilmek fenomenlik hissi uyandırıyor. Takipçileriyle naklen etkileşim kurmak isteyen kişiler ise canlı yayın özelliğini kullanıyor. Instagram canlı yayın özelliği, birçok işletme ve bireysel hesabın takipçilerine birebir ulaştığı ve yorumlarla canlı etkileşim kurabildiği çok faydalı bir özelliktir. Instagram canlı yayın beğeni satın al hizmetlerimizde canlı yayınlara ağırlık veren kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermeyi ve hesaplar arası etkileşimi arttırmayı amaçlıyoruz.

Sabah uyandığınızda ilk olarak telefonuna bakan, öncelikle Instagram bildirimlerini kontrol eden biriyseniz canlı yayınlarla takipçilerinize seslenmeye özen gösteriyorsunuz demektir. Sizi takip eden, yayınlarınıza yorum bırakan ve paylaşımlarınıza beğenileriyle destek olan insanlarla zaman zaman canlı yayın yapmak oldukça keyiflidir. Çünkü insanlarla güzel anlarınızı paylaşabilir, yorumlarını ve beğenilerini alabilir böylece profilinizin etkileşim oranını arttırabilirsiniz. Instagram’da etkileşim oranı denen kavram fenomen olmak isteyenler için çok önemlidir. Yüksek etkileşimli hesaplarla başarabilecekleriniz konusunda henüz bir fikriniz yoksa yazımızın devamına geçebilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın Beğeni ile Etkileşiminizi Arttırın

Fenomen olmak isteyenler her şeyden önce etkileşimi yüksek tutmaya çalışırlar. Takipçi sayısını arttırmak için insanlara tek ulaşmak gerekiyor ve bu oldukça zor bir durumdur. Bu sebeple Instagram’ın algoritmasından faydalanmak gerekiyor. Instagram’ın sizi diğer kullanıcılara tavsiye etmesini, paylaşımlarınızın keşfet sekmesinde daha fazla yayınlanmasını istiyorsanız mutlaka popüler bir hesap olduğunuzu göstermeniz gerekiyor. Bunun yolu da elbette etkileşim oranını yükseltmekten geçiyor. Peki etkileşim oranı nasıl yükseltilir?

Bir fotoğraf veya video paylaştığınızda yayın anından itibaren paylaşımınızı kaç kişinin gördüğü ve kaç kişinin beğenip, yorum yaptığı etkileşim oranını belirlemektedir. Paylaştığınız yayınlarınız ne kadar fazla insana ulaşırsa ve kullanıcılar gönderiye ilgi gösterirse etkileşim de o kadar artar. Ancak etkileşimi arttırarak fenomen olmak için sadece bunları sağlamak yetmez. Instagram’ın yeni özelliklerinden olan hikaye ve canlı yayınlarda da yüksek etkileşim sağlamalısınız. Bunu da organik yolla yapmak bir hayli zor olduğundan insanlar Instagram canlı yayın beğeni satın alırlar. Instagram canlı yayın beğeni hizmetlerimizle elde edeceğiniz yüksek etkileşim sayesinde fenomen olmanın basamaklarından birini daha çıkmış olursunuz. Yüksek takipçisi olan, paylaşımları yüksek beğeni ve yorum alan, hikayeleri ve canlı yayınları yüksek etkileşim alan hesaplar Instagram’ın en sevdiği ve değer verdiği hesaplardır. Instagram böyle hesapları kolaylıkla tespit edecek yazılıma sahiptir ve daha fazla kullanıcının bu hesapları keşfetmesini ister. Eğer yeterli etkileşimi yakalarsanız organik ve gerçek takipçi sayınızın hızla yükselmeye başladığını fark edebilirsiniz.

Neden Instagram Canlı Yayın Beğeni Satın Almalısınız?

Fenomen olmak istiyor musunuz? Cevabınız “Evet” ise hizmetlerimizin birçoğuna ihtiyacınız var demektir. Şuanda sosyal medya kanallarında (Facebook, Twitter, Instagram, Periscope, Snapchat gibi…) fenomen olan insanlara baktığınızda aslında o popülerliği sizin de elde edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Birçok fenomenin herhangi bir yeteneğinin olmadığını, sadece doğru zamanda doğru adımlar atarak milyonlarca takipçi elde ettiğini düşünebilirsiniz. Bunu elbette siz de başarabilirsiniz ancak şuanda Instagram üzerinde çok fazla rekabet bulunmaktadır. Yeni açılmış bir hesabın sıfırdan milyonlarca takipçiye organik yolla ulaşması ya imkansızdır ya da yıllar boyu emek gerektirir. Fenomen olurken size destek sağlayacak ek hizmetlere ihtiyacınız vardır. Bunlardan en önemlisi takipçi satın almaktır. Ama sadece takipçi satın alarak fenomen olmanız mümkün değildir. Eğer bu mümkün olsaydı parası olan herkes birkaç milyon takipçi satın alarak fenomen olabilirdi. Takipçiyle birlikte beğeni, yorum, Instagram canlı yayın beğeni satın alımları da yapmalısınız. Önemli olan etkileşimli, gerçek takipçileri olan ve sizi seven insanların takipçiniz olduğu bir hesap yönetmektir. Bu sebeple ulaşabildiğiniz kadar fazla insana ulaşmalısınız.

Instagram’da daha fazla insana ulaşmak için hem etkili yayınlar yapmalı hem de uygulamayı kullanan diğer profillere güven vermelisiniz. Güven duyulmayan, sahte hesapmış gibi görünen profiller gerçek fenomenliğe hiçbir zaman ulaşamazlar. Yüksek takipçi sayısına ulaştığınızda popülerliğinizi arttırmak için paylaşımlarınızın etkileşim almasını sağlamalısınız. Sizi yeni keşfedecek kullanıcılara gerçek bir profil olduğunuzu göstermelisiniz. Bunu yorum ve beğeni satın alarak sağlayabilirsiniz. Canlı yayın yaptığınızda yüksek seyirci sayısına ulaşmalısınız. İnsanların canlı yayınlarınıza ilgi göstermesini sağladığınızda takipçileriniz de sizin popüler olduğunuza inanacaklardır. Instagram canlı yayın beğeni satın alarak yayın etkileşimini arttırmak bu süreçteki en etkili yoldur.